مجموعه نمک مارکت شما را به خرید بهترین محصولات نمک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع کننده نمک عمده تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهبود بهداشت دندان با استفاده از نمکبازرگانی فروش نمک عمده تهران

نمک عمده تهران از انواع سنگ نمک های موجود در طبیعت، فاقد سموم و مواد زیان آور می باشد. نمک کریستالی خالص ترین نوع سنگ نمک با خلوص ۹۹/۹ درصد در کل جهان محسوب می شود که ابتدا در اقیانوس عمیقی در فلات ایران یافت شد و سپس به عنوان نمک کریستالی حفظ و نگهداری شده است.

این نمک به دو صورت نمک کریستال دریایی و سنگ نمک معدنی یافت می شود که اگر از دریا تهیه شود سنگ نمک دریایی و اگر از معادن استخراج شود نمک معدنی می نامند.

توزیع کننده نمک عمده تهران

بهبود بهداشت دندان با استفاده از نمک

بهبود بهداشت دندان با استفاده از نمک نمک کریستالی به دلیل خلوص مطلق به عنوان مواد دارویی، مواد غذایی، مواد آرایشی و بهداشتی، سنگ نمک تزئینی و غیره نیز به کار می رود. نمک کریستال از لحاظ مقادیر موجود در طبیعت نسبت به سنگ نمک های دیگر بسیارکم و گران قیمت می باشد.

فواید استفاده از نمک برای بدن از مشخصات بهترین نمک کریستالی می توان به بلورهای درخشان، شفاف، نیمه شفاف، بلوری و نیمه بلوری، شیشه ای کامل و باردار (دارای بار الکتریکی) اشاره کرد.

عالی ترین نوع نمک کریستال از نوع شیشه ای کامل و شفاف آن می باشد که با تابش نورخورشید و حرارت آن، نوعی انرژی طبیعی ایجاد می کند. سنگ نمک کریستالی همانند همه ی نمک ها مزه ی شوری دارد و به عنوان نمک طعام در بسیاری از غذاها مورد استفاده قرار می گیرد.

کریستال نمک از مواد معدنی اندکی می باشد که می تواند همواره از حالت بلوری به حالت مایع و از حالت مایع به حالت بلوری تغییر شکل دهد. نمک کریستالی می تواند به رنگ های بلور سفید، بلور زرد، بلور نارنجی، بلور صورتی و غیره یافت شود که هر کدام از آنها خواص درمانی مخصوص به خود را دارند و بسیار مفید می باشند.

نمک کریستالی به دلیل خلوص مطلق به عنوان مواد دارویی، مواد غذایی، مواد آرایشی و بهداشتی، سنگ نمک تزئینی و غیره نیز به کار می رود. نمک کریستال از لحاظ مقادیر موجود در طبیعت نسبت به نمک های دیگر بسیارکم و گران قیمت می باشد. استفاده از نمک در اکثر غذا های ایرانی امری مهم است.

بازرگانی فروش نمک عمده تهران

بازرگانی فروش نمک عمده تهران برای خرید نمک کریستالی شفاف می توان به برخی از معادن موجود در کشور مراجعه کرد و همچنین می توان آن را به صورت عمده در برخی از دریاها و دریاچه ها پیدا کرد. بازرگانی فروش نمک این محصول را با قیمتی مناسب به فروش می رساند.

عرضه مستقیم نمک در این مجموعه صورت می گیرد. نمک کریستالی شفاف بسیار کمیاب بوده، به همین دلیل با قیمت بالایی به فروش می رسد که هر چه قدر شفاف تر و شیشه ای تر باشد قیمت بیشتری خواهد داشت. این نمک با توجه به این که از معادن یا دریاها تهیه شود قیمت متفاوت تری خواهد داشت که اگر از معدن استخراج شود، گران تر خواهد بود.

محمد زال پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon مدیر مجموعه: 09174030115
mobile icon مدیر فروش 1: 09163535171
mobile icon مدیر فروش 2: 09365449398
email iconinstagram icon پست الکترونیکی: namakmarket@gmail.com

اینستاگرام: namakmarket@

Whats app icon واتس آپ: کلیک کنید.

 

مجموعه نمک مارکت شما را به خرید بهترین محصولات نمک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button