مجموعه نمک مارکت شما را به خرید بهترین محصولات نمک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع کننده سنگ نمک تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهبود آسم با استفاده از سنگ نمکبازار خرید سنگ نمک تهران

توزیع کننده سنگ نمک تهران این محصول را در اختیار همه قرار داده ایت استفاده از سنگ نمک بسیار راحت است بازار خرید سنگ روش های زیادی دارد یون های موجود در سطح این سنگ می توانند آلودگی و گرد و غبار بیشتری را از محیط جذب کرده و هوا را تصفیه کنند. به عبارت دیگر ، می توان گفت که یکی از مهمترین ویژگی های این سنگ است: پاکسازی هوای آلوده ، سلامت ریه و رفع خستگی ناشی از استرس. یکی از اصلی ترین خواص نمک سنگ این است که به پاکسازی هوا کمک می کند ، بنابراین به بهبود سلامت ریه ها و بیماری های تنفسی کمک می کند.

توزیع کننده سنگ نمک تهران

بهبود آسم با استفاده از سنگ نمک

بهبود آسم با استفاده از سنگ نمک همچنین نقش مهمی در کاهش آلرژی ، بهبود آسم و علائم برونش دارد. مطالعات بزرگی روی یونهای سطح نمک سنگ انجام شده و ثابت شده است که می تواند فعالیت مژک ها را افزایش دهد. Cilia موهای ریزی در سلول هایی است که مجاری تنفسی را پوشانده است. اگر یونهای مثبت عملکرد مخالف دارند. یونهای منفی بیشتر تمیز کردن و جذب آلاینده ها هستند و در واقع کار فیلتر را انجام می دهند. این باعث سلامت ریه ها می شود.

یون های متیونین با جذب دود سیگار و از بین بردن بوها بطور قابل توجهی حملات آسم و آلرژی را کاهش می دهند. از دیگر ویژگی های سنگ نمک در خانه این است که به دلیل افزایش تعداد یون های منفی در محیط ، باعث جذب آلودگی و انرژی های منفی در محیط و جایگزینی امواج مثبت می شود و باعث ایجاد احساس قدرت و انرژی در محیط می شود. معمولاً یونهای مثبت ، هنگامی که با سرب در هوا ترکیب می شوند ،

جریان خون را کاهش می دهند و سطح اکسیژن را پایین می آورند و منجر به نامنظم شدن خواب شبانه می شوند. بنابراین ، نمک سنگ با کاهش یونهای مثبت در فضا حالت خواب را بهبود می بخشد. مطالعات روی افرادی که حداقل ۴۰ دقیقه در روز در کامپیوتر کار می کنند نشان می دهد که قرار گرفتن در معرض یونهای منفی در هوا عملکردهای بدن را بهبود می بخشد و استرس و اضطراب را تا حد زیادی کاهش می دهد.

بازار خرید سنگ نمک تهران

بازار خرید سنگ نمک تهران سنگ نمک دریایی از دریا استخراج شده و دارایی زیبای است و بیشتر در مصارف دکوری ها مورد استفاده دارد .در واقع سنگ نمک دریایی با سنگ نمک برش خورده فله ای در یک دسته قرار دارند. سنگ نمک ها براساس خوراکی و صنعتی نیز به دو دسته سنگ نمک خوراکی و سنگ نمک صنعتی تقسیم می شوند سنگ نمک خوراکی ابتدا در معدن استخراج شده و بعد از دانه بندی و فرآوری شدن برای مصرف خوراکی آماده و روانه باز می گردد.

محمد زال پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon مدیر مجموعه: 09174030115
mobile icon مدیر فروش 1: 09163535171
mobile icon مدیر فروش 2: 09365449398
email iconinstagram icon پست الکترونیکی: namakmarket@gmail.com

اینستاگرام: namakmarket@

Whats app icon واتس آپ: کلیک کنید.

 

مجموعه نمک مارکت شما را به خرید بهترین محصولات نمک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button