مجموعه نمک مارکت شما را به خرید بهترین محصولات نمک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عمده فروشی سنگ نمک تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

ترکیب شیمیایی سنگ نمکبازرگانی خرید سنگ نمک تهران

از ویژگی های بارز دیگر سنگ ‌نمک کریستالی می توان به شفاف بودن آن اشاره کرد.به سنگ نمک کریستالی خالص و شفاف، سنگ نمک شیشه ای نیز می گویند. میزان شفافیت سنگ نمک کریستالی بر قیمت آن تاثیر مستقیم دارد و هر چه سنگ نمک کریستالی خالص و شفاف تر باشد بالطبع قیمت بالاتری دارد

سنگ نمک کریستالی معدنی به علت وجود کانی ها و مواد معدنی که در خود جای داده است برای مصارف دارویی و ساخت لوازم آرایشی بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد. عمده فروشی سنگ نمک تهران بسیار رونق دارد

عمده فروشی سنگ نمک تهران

ترکیب شیمیایی سنگ نمک

ترکیب شیمیایی سنگ نمک سنگ نمک کریستالی با توجه به کاربرد و خواص به انواع سنگ نمک کریستالی تقسیم می شوند . سنگ نمک کریستالی دامی که برای مصارف دام بسته بندی و ارسال می شوند از انواع سنگ نمک فله ای است . سنگ نمک سختی گیر فله که سختی آب را که بر اثر وجود نمک های معدنی (از جمله بی کربنات ها ،یون های کلسیم و منیزیم )است را گرفته و تسویه ی آب را منجر می شود. سنگ نمک فله ای برش خورده که در ساخت دکوری با ابعاد بزرگ برش خورده و تهیه و ارسال می شوند.

دسته بندی دیگر سنگ نمک کریستالی که براساس جایگاه استخراج آن ها نامگذاری می شوند به دو دسته دریایی و معدنی تقسیم می شوند که در این بین سنگ نمک معدنی از ارزش غذایی و دارویی بیشتری برخوردار است.

سنگ نمک دریایی از دریا استخراج شده و دارایی زیبای است و بیشتر در مصارف دکوری ها مورد استفاده دارد .در واقع سنگ نمک دریایی با سنگ نمک برش خورده فله ای در یک دسته قرار دارند. سنگ نمک ها براساس خوراکی و صنعتی نیز به دو دسته سنگ نمک خوراکی و سنگ نمک صنعتی تقسیم می شوند سنگ نمک خوراکی ابتدا در معدن استخراج شده و بعد از دانه بندی و فرآوری شدن برای مصرف خوراکی آماده و روانه باز می گردد.

سنگ نمک صنعتی همانطور که از نامش پیداست در صنعت کاربرد دارد از جمله در ساخت اسید ،تولید مواد بهداشتی و شوینده ،تولید شیشه و پلاستیک و غیره استفاده می شود . برای همه موارد بالا پیدا کردن سنگ نمک کریستالی فله آسان است در صورتی که مستقیم از خود معدن و تولید کننده سنگ نمک کریستالی بهترین سنگ نمک را تهیه کنید .

بازرگانی خرید سنگ نمک تهران

بازرگانی خرید سنگ نمک تهران سنگ نمک که با نام تجاری هالیت معروف است و با فرمول سدیم کلراید (NaCl) در طبیعت یافت می شود در صنایع مختلف مورد توجه قرار گرفته است . وجود ناخالصی در این کانی باعث ایجاد رنگ های مثل قرمز ، زرد و نارنجی می شود رگه های قرمز نشان از وجود آهن و رنگ نارنجی و زرد نشان از وجود منگنز در سنگ نمک است ویژگی یک سنگ نمک اصل را در شوری ،براق بودن و بوی خشک آن باید جست.

ترکیب شیمیایی سنگ بسیار با کیفیت است خرید سنگ نمک روش های زیادی دارد

محمد زال پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon مدیر مجموعه: 09174030115
mobile icon مدیر فروش 1: 09163535171
mobile icon مدیر فروش 2: 09365449398
email iconinstagram icon پست الکترونیکی: namakmarket@gmail.com

اینستاگرام: namakmarket@

Whats app icon واتس آپ: کلیک کنید.

 

مجموعه نمک مارکت شما را به خرید بهترین محصولات نمک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button