مجموعه نمک مارکت شما را به خرید بهترین محصولات نمک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ارائه دهنده سنگ نمک رنگی طبیعی

آنچه در این مقاله می خوانید...

میزان آهن موجود در سنگ نمکعمده فروشی سنگ نمک رنگی طبیعی

سنگ نمک رنگی طبیعی سنگی است که در طبیعت به صورت سنگ معدنی یافت می شود و انسان در ساخت آن دخالت ندارد. این سنگ حاوی رنگ های طبیعی است و رنگ شیمیایی در تولید آن به کار نرفته است.سنگ نمک به وسیله ی دستگاه های متنوع اتوماتیک از معدن استخراج می شود و سپس به کارخانه های تولید صنایع مختلف فرستاده می شود. فرآورده های حاصل از سنگ های نمک بزرگ ،سنگ نمک های کوچکی است که در مصارف مختلف از جمله تزئینات کاربرد دارد. سنگهای نمکی به علت وجود رسوبات به رنگ های متعددی در آمده اند البته این رنگ ها طبیعی هستند و طبیعت در ایجاد آنها نقش دارد. این مرکز انواع سنگ نمک رنگی طبیعی را با قیمت مناسب و کیفیت عالی به مشتریان خود ارائه می دهد.

ارائه دهنده سنگ نمک رنگی طبیعی

میزان آهن موجود در سنگ نمک

میزان آهن موجود در سنگ نمک میزان آهن موجود در سنگ نمک در نمونه های مختلف سنگ نمک متفاوت است. با توجه به میزان آهن موجود رنگ ماده متغیر است. وجود مقدار آهن در نمونه های سنگ نمک متفاوت بوده از این رو میزان آهن موجود در سنگ نمک تعیین کننده ی رنگ آن است.غلظت آهن موجود در مواد معدنی به جنس سنگ وابسته است.سنگ نمک از این قاعده کلی مستثنی نیست و حامل مقادیری آهن و مس و کلرید و دیگر عناصر در دل خود است. وجود آهن در سنگ نمک باعث به وجود آمدن رگه های قرمز در سنگ می شود. علاوه بر آن اضافه کردن آن به اسپند باعث دفع انرژی های منفی محیط خانه است.همچنین حل کردن آن در آب و استفاده از آن برای عفونت دهانی و دندانی یا لثه مفید است .به علت ضد باکتری بودن قوی از عفونت لثه جلوگیری می کند.

عمده فروشی سنگ نمک رنگی طبیعی

عمده فروشی سنگ نمک رنگی طبیعی عمده فروشی سنگ نمک رنگی طبیعی همانند دیگر عمده فروشی ها رونق فراوانی یافته است و مردم برای استفاده های درمانی ،زینتی و کارخانه ها برای مصارف صنعتی از سنگ نمک بهره برداری میکنند.عمده فروشی ها با حذف واسطه و نبود دلالان سنگ نمک را با قیمت منصفانه تری به دست مشتری می رسانند. در فرهنگ های قدیم سنگ نمک را برای چشم زخم نیز استفاده میکردند که امروزه نیز این فرهنگ رایج است.سنگ نمک خواص آنتی باکتریال طبیعی دارد و در مصارف طب سنتی نیز حائز اهمیت است. سنگ نمک همانند باقی سنگ های معدنی استحکام خوبی دارد. عمده فروشی ها به دلیل اینکه خود استخراج کننده این سنگ ها هستند ، سنگ نمک های طبیعی تری به دست مشتری می رسانند و نیروی انسانی و هزینه کمتری به علت نبودن واسطه نیاز دارند به همین دلیل با قیمت مناسب تری این کالا را فروش می گذارند.

محمد زال پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon مدیر مجموعه: 09174030115
mobile icon مدیر فروش 1: 09163535171
mobile icon مدیر فروش 2: 09365449398
email iconinstagram icon پست الکترونیکی: namakmarket@gmail.com

اینستاگرام: namakmarket@

Whats app icon واتس آپ: کلیک کنید.

 

مجموعه نمک مارکت شما را به خرید بهترین محصولات نمک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button